Zámečnické služby Praha, Brno | Gress-dvere.cz

Služby

Zámečnická pohotovost: p. SUP 774 848 712

O vaše dveře se postaráme jako o vlastní

Chceme, abyste s výměnou svých dveří měli co nejméně starostí. Nebo spíš vůbec žádné. A podřizujeme tomu úplně všechno.

Ke dveřím proto zdarma dodáváme následující:

 • zaměření dveřního otvoru,
 • demontáž starých dveří,
 • montáž nových dveří,
 • zednické zapravení,
 • ekologickou likvidaci a odvoz odpadu,
 • dopravu,
 • bezpečnostní kování (klika/klika nebo klika/madlo),
 • zámkovou vložku RC3, včetně 5 klíčů.

Splátkový prodej

Veškeré nabízené výrobky si u nás můžete koupit i na splátky.

Možnost splácení Vám poskytuje přímo naše společnost, není proto třeba dokládat výši příjmu ani vyplňovat složité formuláře. Vše vyřídíte přímo s technikem ve Vašem bytě.

Splátky jsou zcela bez navýšení a bez poplatků. Koncovou cenu jednoduše podělíte počtem splátek a jednoduše tak vypočítáte výši měsíční splátky.

Jedinou naší podmínkou je uhrazení celé částky maximálně ve 12ti splátkách.

Možnost splátek poskytujeme i lidem v důchodu a maminkám na mateřské dovolené.

Servis

Bezpečnostní dveře jsou pro mnohé jako částečně nedobytná tvrz. Pokud se však i přesto obáváte možnosti mechanické chyby, která by byla způsobena jakýmkoliv faktorem, můžete se spolehnout na náš kvalitní servis. Samotný servis dveří je zajištěn specialisty, kteří zjistí závadu a následně ji opraví takovým způsobem, aby byla zajištěna opětovná funkčnost a plná využitelnost.

U dveří samotných se můžete spolehnout na záruku vztahující se na samotný výrobek i uzamykací mechanismus. Často se stává, že dojde k nenadálým událostem, jako jsou např. ztráta klíčů či poškození kování od nezvaných hostů. V běžné situaci by se jednalo o problém, ovšem u našich dveří se jedná o záležitost, kterou vám rychle a jednoduše pomůžeme vyřešit my nebo naši smluvní partneři výměnou samotné vložky či kování dveří.

benefits

Celokovová konstrukce

benefits

Dodání do 3 týdnů

benefits

Extrémní životnost

benefits

Maximální ochrana proti vloupání i požáru

benefits

Nadčasový design

benefits

Certifikát bezpečnosti

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy

 • Dojem z dnešní dodávky a montáže dle smlouvy 16048 velmi dobrý. Pánové byli příjemní, korektní a pokud mohu posoudit odborně velmi zdatní.

  Pán Lhotský

 • Děkuji Vám za kvalitně odvedenou práci na našem domě - dveře i okna vypadají opravdu skvěle a montážní parta to zvládla rychle a bez problémů. Za nás velká pochvala za práci i cenu, je vidět, že vašemu oboru rozumíte.

  Eva Hýlová

 • Děkuji Vám za kvalitně provedenou výměnu plastových oken a zasklení balkonu. Pracovníci Vaší firmy odvedli skvělou práci, i když zrovna zasklení balkonu probíhalo v létě za strašného vedra. Protože jsem neměla celou částku v hotovosti, bylo mi nabídnuto, že část můžu mít na splátky, což jsem s radostí uvítala.

  Jan Ruta, Praha 5

 • Vážení, dovolte mi vyjádřit pochvalná slova na adresu Vašich 3 pracovníků, kteří dne 1. prosince t.r. instalovali plastová okna na adrese Krynická 23, Praha 8. Jejich postup byl nejen profesionální, ale i ohleduplný k okolí. Práce byla odvedena kvalitně a byt předán ve vzorném pořádku.S pozdravem

  Hana Barcalová

 • Děkuji Vám za kvalitně odvedenou práci na našem domě - dveře i okna vypadají opravdu skvěle a montážní parta to zvládla rychle a bez problémů. Za nás velká pochvala za práci i cenu, je vidět, že vašemu oboru rozumíte.

  Lukáš B., Brno

 • Dne 12.5.2014 jsme absolvovali výměnu oken za plastová. Rád bych vám oznámil, že jsme byli s tříčlennou partou velmi spokojeni. Přejeme firmě Gress hodně úspěchu.

  J.Satoranský

  Máte dotaz ?

  Do 24h vám odpovíme

  O vaše data je u nás postaráno.
  Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

  Mohlo by vás zajímat

  Odolnost našich dveří testovala policie

  Bezpečnostní dveře představují doslova výzvu pro každého, kdo rád testuje maximální odolnost materiálů a popřípadě své schopnosti, možnosti a připravenost.

  přečíst celý článek

  Základní pojmy a značení

  Druh použité konstrukce z hlediska hořlavosti a způsobu zabudování použitých stavebních hmot se vyjadřuje písemnou značkou D1, D2, D3

  přečíst celý článek